do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 73 02 07 270, 50 45 96 495

lub napisz na kontakt@forfem.pl

Zadaszenie tarasu pozwoli nam na cieszenie się z niego bez względu na pogodę i znacznie ozdobi jego otoczenie. Oferowane przez nas konstrukcje cechuje nie tylko nowoczesny, stylowy design ale i bardzo wysoką jakość wykonania, z dbałością o najmniejszy szczegół. Przyścienne zadaszenie tarasowe ochroni nas przed niespodziewanym deszczem, jest to bardzo dobre rozwiązanie również dla tych, którzy nie przepadają za palącym słońcem i wolą odpoczywać w cieniu. 

Materiały składające się na zadaszenia tarasowe

Zadaszenia z profili aluminiowych

Konstrukcja każdego zadaszenia tarasu jest wykonana z aluminium wysokiej jakości. Jej powierzchnia może zostać pomalowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL, co znacznie ułatwia dopasowanie zadaszenia do koloru elewacji czy istniejącej aranżacji. Oczywiście całość konstrukcji jest odporna na korozję i zaprojektowana w taki sposób, aby woda nie dostawała się do wnętrz profili. W innym przypadku woda mogłaby w zimie zamarznąć, uszkadzając konstrukcję. Wszystkie elementy mocujące są wykonane ze stali nierdzewnej, co także zapewnia im odpowiednią odporność na korozję. 

Dach,w zależności od modelu, tworzy bezpieczne szkło hartowane lub poliwęglan. To sprawdzone, długowieczne rozwiązania, które uchronią nas przed deszczem, gradem czy palącymi promieniami słońca. 

Zadaszenia z drewna klejonego 

Konstrukcja zadaszeń wykonana jest w 100% z drewna klejonego warstwowo, które zapewnia doskonałą wytrzymałość, estetykę i lekkość. Drewno może zostać pomalowane na wybrany kolor. Pokrycie dachu to poliwęglan komorowy o grubości 10 mm w kolorze bezbarwnym, dymiony lub biały. Istnieje również możliwość pokrycia "Solar control" lub panelami poliwęglanu litego systemu Fastlock, kolor bezbarwny lub biały oraz brązowy dymiony. Dodatkowe opcje to okucia ze stali nierdzewnej, słup wyposażony w kanał elektryczny i wiele innych. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl