do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 88 12 00 167, 50 45 96 495

lub napisz na kontakt@forfem.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zajmujemy się kompleksowym montażem ogrodów zimowych, które umożliwią nam spędzanie czasu w niezagospodarowanej wcześniej części przydomowej przez cały rok, niezależnie od pogody czy pory roku. Ogrody zimowe to bardzo wszechstronne konstrukcje, w których odpoczniemy w samotności, urządzimy spotkanie z rodziną czy znajomymi a nawet będziemy pracować, w otoczeniu kolorowych i pachnących roślin, które nie wytrzymałyby na zewnątrz. Rosnącą popularność ogrodów zimowych zawdzięczać możemy kapryśnej pogodzie, która nawet w środku lata potrafi zepsuć niejedno weekendowe posiedzenie. Decydując się na montaż ogrodu zimowego, nawet podczas nagłego załamania pogody nie musimy wycofywać się do domu, wystarczy przejść do przeszklonego pomieszczenia, w którym będziemy się czuć tak, jakbyśmy dalej przebywali na ogrodzie. 

Ogrody zimowe na zamówienie

Jako iż korzystamy z konstrukcji produkowanych na zamówienie, dopasujemy się do każdych potrzeb naszych Klientów. Wykonamy ogrzewany ogród zimowy, który nadaje się do całorocznego użytku, ale i taki z niezaizolowanymi termicznie profilami aluminiowymi. Konstrukcja ogrodu zimowego może mieć praktycznie dowolny kształt i wymiary, jedyne co nas ogranicza, to wolne miejsce na ogrodzie Klienta. Zamontujemy prostokątny ogród zimowy, jak i również skomplikowany, z wielokątną podstawą. Do budowy używamy materiałów najwyższej jakości, po zaopatrzenie sięgamy jedynie u wiodących producentów. Każdy projekt ogrodu zimowego jest indywidualnie przygotowywany dla każdego Klienta. 

Wyposażenie ogrodów zimowych

Poza konstrukcją i wypełnieniem, ogród zimowy może zostać wyposażony w różnorakie dodatki, które uprzyjemnią nam korzystanie z jego dobrodziejstw. Na przykład rolety fasadowe, refleksole czy żaluzje, które umożliwią nam kontrolowanie poziomu nasłonecznienia wewnątrz, podczas wyjątkowo ładnych dni. Dodatkową zaletą rolet jest fakt, że pod naszą nieobecność posłużą za dodatkową ochronę przed niechcianymi gośćmi. Wykonamy także okna dachowe, dzięki którym zadbamy o odpowiednią wentylację wewnątrz ogrodu zimowego. Zamontujemy klimatyczne oświetlenie LED, które pozwoli na wieczorne posiedzenia w ogrodzie zimowym. Tymi wszystkimi dodatkami będziemy mogli sterować za pomocą pilota, panelu naściennego a nawet przez Internet. Ten ostatni sposób zawdzięczamy prostym w obsłudze aplikacjom, z których możemy korzystać przy pomocy telefonu, tabletu czy komputera.   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl