do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 73 02 07 270, 50 45 96 495

lub napisz na kontakt@forfem.pl

Kominki z kolekcji Burni wykonywane są z 3 mm stali corten. Produkty przystosowane są do grillowania i zamontowania rusztu. Wybrane modele z kolekcji występują również w wersji z czarną żaroodporną powłoką. Kominki Burni ogrodowe z corten mogą być podwieszane do sufitu na uchwytach linowych, być panelem wiszącym lub stojącym.
Na wszystkie kominki z tej kolekcji producent daje 5 lat gwarancji.
Jak korzystać z kominków Burni? To bardzo proste. Wystarczy przygotować sobie małe kawałki drewna lub podpałkę, włożyć do wnętrza i rozpalić ogień. Gdy uzyskasz już odpowiedni ogień możesz dołożyć większe szczapy drewna. Ważną rzeczą na którą warto zwrócić uwagę to fakt iż płomień wewnątrz musi mieć odpowiedni dopływ tlenu potrzebny do spalania drewna. Pamiętaj, że otoczenie kominka ogrodowego może stać się bardzo gorące, dlatego należy zachować odpowiednią odległość.
Wszystkie wyroby wykonane z stali corten dostarczane są do klienta bez warstwy rdzy. Proces powstawania rdzawej powłoki następuje pod wpływem czynników atmosferycznych i trwa on pod 4 do 5 miesięcy. Kominek ogrodowy ze stali corten z kolekcji Burni stanie się piękną, funkcjonalną i nowoczesną ozdobą przydomowego ogrodu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl