do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 73 02 07 270, 50 45 96 495

lub napisz na kontakt@forfem.pl

Biokominki ogrodowe polski producent

Solidnie wykonane, stylowe biokominki to idealna propozycja dla posiadaczy tarasów, ogrodów czy altan, które chcemy ładnie doświetlić i zapewnić sobie przyjemne ciepło. W poniższej ofercie znajduje się bardzo bogaty wybór modeli, które różnią się wyglądem, wymiarami i kolorystyką. Bogactwo dostępnych biokominków pomoże nam wybrać wariant, który dopasujemy do otoczenia, istniejących aranżacji czy koloru pomieszczenia. Biokominek to wszechstronne urządzenie, z którego możemy korzystać zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. 

Na czym polega działanie biokominka?

Korzystanie z niego jest proste i bezpieczne dla naszego zdrowia. Podstawą jest biopaliwo, inaczej zwane bioetanolem. To właśnie tego środka potrzebujemy do rozpalenia ognia. W każdym biokominku znajduje się palenisko, pod którym znajdziemy pojemnik na płyn. Wystarczy dolać tam biopaliwa i pomocą małego rygla ustawić szerokość otworu wylotowego w palenisku. Zaczną uwalniać się bezwonne opary, które podpalimy zapałką czy zapalniczką. Płomień zgasimy zasuwając otwór nad paleniskiem. 

Biopaliwo to środek nieszkodliwy i bezwonny. Możemy oczywiście zakupić bioetanol, który będzie wytwarzał zapach, np. waniliowy. Na rynku znajdziemy bardzo bogaty wybór najróżniejszych środków. Warto zaznaczyć, że korzystanie z biokominka wewnątrz, pozytywnie wpłynie na wilgotność powietrza, a co za tym idzie, na nasze samopoczucie, polepszając je. Na zewnątrz płomień ogrzeje nas, dzięki czemu w chłodniejszy wieczór będziemy mogli dłużej nacieszyć się świeżym powietrzem. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl