do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 73 02 07 270, 50 45 96 495

lub napisz na kontakt@forfem.pl

Bogaty wybór poliestrowych basenów ogrodowych

Oferujemy wyjątkowo wytrzymałe niecki basenowe w wielu kształtach i wariantach wielkościowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, wymienione poniżej baseny ogrodowe charakteryzują się wyjątkową długowiecznością, odpornością na przeciekanie i ogólną wytrzymałością. Odnajdą się tutaj Klienci, którzy szukają basenu do czystej rekreacji oraz ci preferujący pływanie o bardziej sportowym charakterze. Poza nieckami oferujemy oczywiście wyposażenie dodatkowe jak m.in. filtracja, oświetlenie czy przeciwprąd. 

Jak wygląda dostawa i montaż basenu?

Jako iż niecki mają duże gabaryty, musimy nastawić się na niestandardową formę dostawy i rozładunku. Basen zostaje dostarczony specjalnym transportem i musimy już we własnym zakresie zająć się jego rozładunkiem i montażem. W tym celu naszym obowiązkiem będzie wynajęcie samochodu z dźwigiem i pasami. Każda niecka jest przystosowana do tego rodzaju przenoszenia i posiada odpowiednie zaczepy. Czas dostawy ustalamy wspólnie z Klientem aby jak najbardziej ułatwić rozładunek i montaż. 

Po zakupie basenu ogrodowego dostarczamy odpowiednią instrukcję, która jest indywidualna dla każdej niecki. Dzięki wytycznym tam zawartym, ekipa budowlana wynajmowana przez Klienta, doskonale wie jakie wymiary ma mieć wykop i w jaki sposób odpowiednio go przygotować przed montażem basenu. Wszelkie dodatkowe elementy jak np. filtracja i oświetlenie są już wmontowane w nieckę na etapie produkcyjnym, dzięki czemu nie musimy sami wycinać miejsc w niecce i wyposażać ją w akcesoria.

Baseny ogrodowe Polipropylenowe 

Posiadamy w swojej ofercie również baseny wykonane z polipropylenu, materiału który jest bardzo wytrzymały oraz charakteryzuje się dobrą trwałością koloru. Baseny te są odporne na zmienne czynniki atmosferyczne, wysokie promieniowanie UV oraz środki chemiczne. Niecki z polipropylenu mogą zostać wykonane w prostokątnym kształcie lub z zaokrąglonymi rogami. Basen tworzony jest pod indywidualne zamówienie klienta. 

Baseny ogrodowe z polipropylenu dzielą się na skimmerowe oraz przelewowe. Wybierając te niecki można mieć pewność niezawodności oraz znacznie lepszej wytrzymałości niż w przypadku basenów poliestrowych. 

Zajmujemy się także montażem basenów, przygotujemy wykop i fundament, ustawimy i podłączymy nieckę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl