do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 73 02 07 270, 50 45 96 495

lub napisz na kontakt@forfem.pl

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Koszty i czas dostawy

Koszty dostawy produktów zamówionych w sklepie Forfem

W przypadku produktów o małych gabarytach, koszt dostawy jest obliczany podczas składania zamówienia. Jeśli Klientowi nie odpowiadają koszty dostawy, ma prawo zrezygnować ze złożenia zamówienia. Te produkty wysyłamy firmami kurierskimi. 

Przesyłki o większych gabarytach wymagają indywidualnego przekalkulowania kosztów dostawy. Takie produkty mają w swoich opisach stosowne informacje. Po złożeniu zamówienia na taki produkt, wyceniamy transport na podstawie jego wielkości i miejsca, do którego ma zostać dostarczony. Klient jest informowany o kosztach transportu drogą mailową lub telefoniczną. Tak samo jak w powyższym przypadku, Klient ma pełne prawo do rezygnacji z zamówienia, jeśli nie będą odpowiadać mu koszty dostawy. 

Niektóre towary mają bezpłatny koszt dostawy. Tą informację znaleźć można w opisie danego towaru oraz podczas składania zamówienia. 

W przypadku wysyłania towaru za granicę, transport także kalkulujemy indywidualnie. 

Czas dostawy towarów zamówionych w sklepie Forfem

Termin dostawy zawsze znajduje się w opisie danego towaru. Jest on indywidualny dla każdej grupy produktowej. Czas oczekiwania na zakupiony towar zależy od tego, czy jest on dostępny na magazynie czy należy wykonać go na zamówienie Klienta. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl